Covid - 19 Nowe Zasady Bezpieczeństwa

 
Covid 19 nowe zasady bezpieczeństwaMinisterstwo Zdrowia wprowadziło zmiany dotyczące obostrzeń w strefach koronawirusa: zielonej, żółtej i czerwonej.  Dotyczą one m.in. Ograniczenie zgromadzeń i wesel:

strefa zielona - maksymalnie 100 osób
strefa żółta - maksymalnie 75 osób
strefa czerwona - maksymalnie 50 osób

W strefie czerwonej - ograniczenie działalności punktów gastronomicznych, pubów i barów - do godz. 22:00.

Obowiązek zasłaniania ust i nosa na wolnym powietrzu nie tylko w czerwonej strefie , lecz także w strefie żółtej.

Konkurs „Rolniku, spisz się i wygrywaj”

 
konkurs200klOWfqWibGpC785HlXsKonkurs „Rolniku, spisz się i wygrywaj”. Pierwszych 100 rolników, którzy od 25 września do 10 października spiszą się przez Internet spirolny.gov.pl lub poprzez infolinię 22 729 99 99 czekają nagrody.  Wystarczy po spisaniu się przesłać zgłoszenie konkursowe na adres SekretariatUSGDK@stat.gov.pl.

Powszechny spis rolny 2020

 

spisrolny2020Od 1 września do 30 listopada 2020r. na terenie całego kraju rozpoczął się Powszechny Spis Rolny PSR 2020. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy.  Każdy rolnik będzie mógł dokonać spisu również  w domu, na własnym urządzeniu mającym połączenie z Internetem. Wystarczy wejść na stronę http://spisrolny.gov.pl  i wypełnić elektroniczny formularz. Użytkownicy gospodarstw rolnych są zobowiązani do udzielania dokładnych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi. W razie jakichkolwiek problemów można skontaktować się z infolinią statystyczną pod numerem: 22 279 99 99. Po połączeniu się z numerem i wybraniu „1” uruchamia się infolinia spisowa. Można również wybrać opcję „Spisz się przez telefon” i połączyć się z rachmistrzem w celu przeprowadzenia spisu przez telefon.

Imieniny

Kalendarz

Komisariat SG Brzeźno

Wiadomości z regionu

Wyślij Widokówkę

koperta

logo eop 210